ФОТО: Погледнете во чие друштво уживаше Марк од „Брза кујна”

ФОТО: Погледнете во чие друштво уживаше Марк од „Брза кујна”

Погледнете во чие друштво уживаше Марко од мега популарното кулинарско шоу „Брза кујна”. Готвачот кој сите го обожаваат поради смислата за хумор, и секако кулинарските способности, се фотографираше со убавата водителка Ирена Спировска.

Повеќе вести на Готви.мк:

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?