ФОТО: Мајката и девојката на Адам Лабунски одлично се сложуваат

ФОТО: Мајката и девојката на Адам Лабунски одлично се сложуваат

Миленикот на публиката и жирито на „Пинковите ѕвезди“, Адам Лабунски својот одмор го помина на грчкиот остров Крф.

Оттаму, тој објави повеќе фотографии и откри која е неговата девојка. Но, погледнете ја и оваа фотографија која Лабунски ја објави на Инстаграм, а на која прави заедничко селфи со неговата мајка и девојка:

My mom and my ❤️ :))

A photo posted by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Адам Лабунски од Крф ја покажа својата девојка

ФОТО: Еве ја девојката на Даниел Кајмакоски

ФОТО: На Кајмакоски му излезе змија на Трпејца?

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text