ФОТО: Адам Лабунски од Крф ја покажа својата девојка

ФОТО: Адам Лабунски од Крф ја покажа својата девојка

Адам Лабунски, човекот кој со своето пеење буквално го оставаше без зборови жирито на „Пинковите ѕвезди“ на својот Инстаграм профил објави повеќе фотографии со својата девојка.

Фотографиите се направени месецов на грчкиот остров Крф, каде Лабунски одмара и ужива во крајот на ова лето.

What ?!

A photo posted by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Black and white .. :))

A photo posted by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

💕🌴☀️😍⛱

A photo posted by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Malce i na bazence .. :)) 💋

A photo posted by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Еве ја девојката на Даниел Кајмакоски

ФОТО: На Кајмакоски му излезе змија на Трпејца?

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text