Беквалац и Крлеуша во „војна“: Како тоа ги поддршуваш ЛГБТ луѓето, а им наплаќаш за настап?

Беквалац и Крлеуша во „војна“: Како тоа ги поддршуваш ЛГБТ луѓето, а им наплаќаш за настап?

Лавина реакции предизвика настапот на српската пејачка Наташа Беквалац на „Парадата на гордоста“ која викендов се одржа во Белград, Србија.

Секако, предничеше нејзината колешка Јелена Крлеуша, како и дел од српските медиуми кои ја „обвинија“ Беквалац дека ако ја поддржувале ЛГБТ популацијата не требала да земе хонорар за својот настап.

На ова врати Беквалац демантирајќи дека не зела ниту евро за нејзиниот настап. Еве што напиша таа на Инстаграм:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Емина Јаховиќ објави фотографија на Instagram и доби 12.000 комплименти

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text