ВИДЕО: Не е пирана, но му го лапна – Еве зошто не треба голи да се бањате во море

ВИДЕО: Не е пирана, но му го лапна – Еве зошто не треба голи да се бањате во море

Еден човек реши да влезе да се разлади во вода. И тука не би имало ништо чудно, доколку не влезеше во морето целосно гол.

Излезе за неколку секунди, а заедно со него улови и една голема риба. Ама, без трска 🙂 Погледнете:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text