Рецепт за домашна „вијагра“ – Чини 5 денари

Рецепт за домашна „вијагра“ – Чини 5 денари

Нашите баби знаеле дека ништо не ги потпалува подобро страстите во креветот од овој напиток од млеко.

Многу пред да докаже науката тие знаеле дека сувото грозје е доста важно за потенцијата. Кога тоа ќе свари со млеко, успешно ја регенерира сексуалната енергија.

Рецепт: Набавете 30 грама сушено црно грозје и добро измијте го. Сварете го кратко со 20 милилитри млеко. Кога ќе се олади овој напиток, пијте го  три пати дневно со постепено зголемување на количината на грозје до 50 грама.

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text