ФОТО: Ким Кардашијан речиси гола на концертот на Канје

ФОТО: Ким Кардашијан речиси гола на концертот на Канје

Ким Кардашијан, познатата старлета и сопруга на раперот Канје Вест повторно присуствуваше на негов концерт.

Како и секогаш, со својата голотија успеа да го сврти целото внимание врз себе. Еве како изгледаше Ким:

Tonight

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

Марјана како Памела Андерсон

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text