Посветена мајка: Адел се повлекува од сцената поради синот?

Посветена мајка: Адел се повлекува од сцената поради синот?

Мегапопуларната британска пејачка Адел се повлекува од сцената, јавуваат британските таблоиди.

Неименувани извори блиски до пејачката изјавиле дека од наредната година Адел се повлекува од своите турнеи и е се посвети целосно на воспитувањето на нејзиниот сим кој ќе започне да оди на училиште.

Според истите извори, Адел нема да биде активна на музичката сцена во наредните 10 години. Ова не е прв пат да ја снема од сцената. Но, дали и овојпат ќе се случи тоа, останува да видиме.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text