Ким Кардашијан направила 6.000 селфија – Погледнете кое и е едно од најдрагите

Ким Кардашијан направила 6.000 селфија – Погледнете кое и е едно од најдрагите

Познатата старлета Ким Кардашијан се пофали дека за време на летниот одмор направила, ни помалку, ни повеќе, туку неверојатно 6.000 селфија.

И додека сите се шегуваат прашувајќи се колку ли траел нејзиниот одмор и дали воопшто видела нешто друго освен телефонот, Ве потсетуваме на едно нејзино селфи кое Ким го објави на својот Инстаграм пред околу 14 месеци.

Кардашијан тогаш објави селфи со кандидатката за претседател, Хилари Клинтон и напиша дека е воодушевена од нејзиниот говор и дека ја поддржува Хилари да стане новата преседателка на САД.

I got my selfie!!! I really loved hearing her speak & hearing her goals for our country! #HillaryForPresident

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

Марјана како Памела Андерсон

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text