Овој мајстор ќе ви покаже како да излупите вреќа јаболка за само 1 минута! (ВИДЕО)

Овој мајстор ќе ви покаже како да излупите вреќа јаболка за само 1 минута! (ВИДЕО)

Дали некогаш имате потреба од многу јаболка за да направите некој голем колач или торта? Лупењето голем број јаболка може да биде многу тешка, досадна и макотрпна работа.

Но, овој човек пронајде начин како да излупи вреќа јаболка за само една минута. Секако, не се обидувајте да го правите ова сами, бидејќи изгледа опасно!

Доволно е само да погледнете…

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Неверојатен рецепт со кој може да ги оставите цигарите

Храна која задолжително треба да ја консумираат пушачите

Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето?

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text