ФОТО: Погледнете со што се насладува бремената Сека

ФОТО: Погледнете со што се насладува бремената Сека

Сека Алексиќ за неколку недели на свет ќе го донесе своето бебенце. Таа очекува момче, а ова е прво дете и за неа и за сопругот Вељко. Таа уште од сега почна да го слави доаѓањето на бебето на свет. Еве со што се насладува убавата српска пејачка.

Повеќе вести на Готви.мк

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

 

singlepost_text