ВИДЕО: Зема р’ѓосано ренде и направи чудо!

ВИДЕО: Зема р’ѓосано ренде и направи чудо!

Кога нешто повеќе нема да ви биде од корист, најчесто го фрлате без размислување, меѓутоа по ова видео дефинитивно ќе се обидете да побарате уште некоја примена во секој стар предмет. Ова е дефинитивно уметност од старо и р’ѓосано ренде.https://www.youtube.com/watch?v=i_SGO75W0iM

 

Поврзани вести на Готви.Мк

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text