ФОТО: Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована на романтична вечера

ФОТО: Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована на романтична вечера

Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована ја прославија втората годишнина од бракот. По тој повод, Жељко ја изненади Јована со романтична вечера во познат белградски ресторан.

Еве како изгледало тоа:

Dve godine "Frans-a" #lovemyhusband

A photo posted by Jovana Joksimovic (@jovanamac) on

Повеќе на Gotvi.mk:

Пржена банана

Напиток кој го менува денот: Смути од кафе и банана

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Видео: Како да излупиме лук, јајце и банана

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Погледнете ги цените во супермаркетите во Грција

Нови правила за влез во Грција – Дали дојде крај на „патлиџан“ туризмот?

Гиро и пиво 6 евра: Ова се новите цени во Грција

singlepost_text