ФОТО: И вие да го јадете ова, ќе изгледате како Ирина Шаек

ФОТО: И вие да го јадете ова, ќе изгледате како Ирина Шаек

Руската моделка, Ирина Шаек на Инстаграм покажа како изгледа еден од нејзините оброци.

Па, и вие ова да го јадете, ќе изгледате како Ирина 🙂

Mood💃

A photo posted by irinashayk (@irinashayk) on

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

ФОТО: Наместо торта, за роденден доби 1001 роза

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text