ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ким Кардашијан повторно се фотографираше гола

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ким Кардашијан повторно се фотографираше гола

Дел од познатите личности повеќе нема потреба да стравуваат од папараците. Тие самите многу почесто објавуваат разголени фотографии на социјалните медиуми.

И така повторно доаѓаме до Ким Кардашијан 🙂 Еве што објави таа овојпат на Инстаграм:

In all seriousness I'm going to be totally selfless for this one last post. Thanks for being my main bitch! Happy Birthday!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

You're so professional @steph_shep So responsible & thanks for never drinking on the job!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Seriously @steph_shep thanks for always having my back and eating all my left overs so they don't go to waste!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Happy Birthday @steph_shep I love this pic of us!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

Марјана како Памела Андерсон

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text