Дејвид Бекам и Кевин Харт со реклама за H&M (ВИДЕО)

Дејвид Бекам и Кевин Харт со реклама за H&M (ВИДЕО)

Познатиот фудбалер, Дејвид Бекам заедно со комичарот Кевин Харт снимија долгометражна интересна реклама за познатиот ланец за облека, H&M.

Во рекламата Бекам и Харт ги носат нивните омилени парчиња облека од овој познат ланец продавници. Видеото на ЈуТјуб веќе надмина повеќе од 5,7 милиони прегледи.

Инаку, Бекам деновиве е актуелен и по изјавата дека тој позајмува козметика од неговата сопруга, Викторија Бекам

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Викторија Бекам со кафе и сладолед уживаше во Њујорк

ВИДЕО: Профи шминка – Викторија Бекам ќе ве научи како се прави тоа

ВИДЕО: Викторија не била трезна кога го запознала Бекам, а еве ги нејзините тајни за шминкање

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text