18+ ФОТО: Мараја Кери целосно гола во полна када

18+ ФОТО: Мараја Кери целосно гола во полна када

Мараја Кери целосно гола во полна пенеста када – вака се опушта таа после долг напоред ден во студиот и подготовка на новиот албум на Мараја.

Но, изминативе месеци како сите да почнаа да се разголуваат и соблекуваат на социјалните медиуми.

Дали е поради жешкото време или поради привлекување внимание, проценете сами 🙂 Еве ги фотографиите на Мараја:

Just got home after a long night at the studio!!!!! New music coming soon yayyyyyy

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Bubbly times selfie ❤️✨

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text