ВИДЕО: Што да се јаде денеска: Плочки од компир со растопен кашкавал

ВИДЕО: Што да се јаде денеска: Плочки од компир со растопен кашкавал

Благодарение на овој видео клип и вие можете да бидете профи готвач. Сè што треба да направите е да ги повторите чекорите кои се прикажани во ова видео.

Повеќе рецепти на Готви.мк

Веднаш тркнете во маркет да купите ананас

Тие се најздравото овошје – сигурно не ни помисливте на нив

Сутлијаш со шумско овошје

Добар старт на денот: Егзотичен напиток за енергија

ВИДЕО: 4 магични трикови со овошје

Заборавете на ледот – одсега само ова ќе го ставате во пијачката

singlepost_text