18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

Памела Андерсот сеуште предизвкува воодушевеност со нејзиниот изглед кај сите генерации, иако наполни 49 години.

Таа се соблече во филмот „The people garden“ и повторно остави без здив. Погледнете како таа изгледа денес:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text