ВИДЕО: Направија вкусна роденденска торта ама…

ВИДЕО: Направија вкусна роденденска торта ама…

Ова видео ќе ве насмее до солзи. Овие супер роденденски торти за кои биле потребни голема желба, планирање и труд, беа уништени за миг. Овие родендени вечно ќе се паметат.

Погледнете во следното видео:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text