ВИДЕО: Најзгодната српска пејачка сечеше кромид во краток шорц

ВИДЕО: Најзгодната српска пејачка сечеше кромид во краток шорц

Радмила Манојловиќ при едно гостување во “Ами Џи Шоу”, имаше предизвик да исечка колку може повеќе кромид за неколку минути. Најзгодната српска пејачка во краток шорц од бела тантела, направи сечењето кромид да биде секси активност во кујната.Мора да признаеме, иако видеото е постаро, мажите со задоволство го гледаат.

 

 

Повеќе вести на Готви.мк

Брашно, пиво, јајца и путер – 4 состојки за генијален резултат во кујната

Вкусно мезе: Крокети со пилешко и шунка – одлични за со ладно пиво

Необичен десерт на кој мажите ќе се радуваат: Палачинки со пиво

Заврши „Пивофест 2016“, организаторите презадоволни – Колку пиво се испило?

Маријана главна ѕвезда на Пивофест – А, еве кој напиток за бронзен тен го препорачува!

Викенд мезе: Поховани маслинки – одлично одат со пиво

Добра вест за мажите: Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет

singlepost_text