ФОТО: Јелена Крлеуша како барбика – веќе не е русокоса

ФОТО: Јелена Крлеуша како барбика – веќе не е русокоса

Јелена Крлеуша, која има повеќе од 1,2 милиони следбеници на Инстаграм, предмалку објави фотографии на кои е со променет имиџ. Таа повеќе не е русокоса, туку ја офарба косата розево.

Еве како Крлеуша изгледа сега:

😜

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

🌸 #pinkhairdontcare

A photo posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

За убава кожа на лицето: Домашна маска од круша

singlepost_text