ФОТО: Викторија Бекам со кафе и сладолед уживаше во Њујорк

ФОТО: Викторија Бекам со кафе и сладолед уживаше во Њујорк

Викторија Бекам викендов уживаше во Њујорк. Утрото го започнувала со кафе од Старбакс, а го покажа и својот омилен сладолед со 2 топчиња.

Погледнете го изборот на Викторија Бекам:

Good morning NY! Wake up! x vb #VBSS17 #NYFW

A video posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Its soooooo hot in NY!! 🇺🇸😅🍦 X Day 4, fittings x vb #VBSS17 #NYFW

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ВИДЕО: Профи шминка – Викторија Бекам ќе ве научи како се прави тоа

ВИДЕО: Викторија не била трезна кога го запознала Бекам, а еве ги нејзините тајни за шминкање

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

 

ФОТО: Facebook на Викторија Бекам

singlepost_text