ФОТО ГАЛЕРИЈА: Анџелина Џоли блеска во својата хумана мисија

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Анџелина Џоли блеска во својата хумана мисија

Како Амбасадорка на УНХЦР, познатата актерка Анџелина Џоли беше во посета на камп за бегалците од Сирија во Јордан, а претходно се обрати и на конференција на Обединетите нации во Лондон.

Таа со последните појавувања во јавност ги отфрли сите шпекулации и покажа дека навистина изгледа прекрасно. Погледнете ги фотографиите кои Џоли ги објави на својот Инстаграм:

I love this picture ❤️

A photo posted by Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews) on

NEW! Angelina visited a refugee camp in Azraq, Northern Jordan, in her role as special envoy of UN High Commissioner for Refugees (UNHCR)

A photo posted by Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews) on

NEW! Angelina visiting refugees in Jordan ❤️

A photo posted by Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews) on

NEW! Angelina, Special UNHCR Envoy, at the UN Peacekeeping Conference in London today.

A photo posted by Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews) on

NEW! Angelina attending the UN peace keeping Defence Ministerial in London 😍

A photo posted by Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ВИДЕО: Анџелина Џоли во посета на бегалски камп во Јордан

ВИДЕО: Анџелина Џоли – Конечно малку се поправи и повторно изгледа прекрасно

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text