ВИДЕО: Вака готви Џенифер Лопез

ВИДЕО: Вака готви Џенифер Лопез

Џенифер Лопез и на 48 години важи за една од најубавите и најсексапилните жени во светот. Латино дивата плени со изгледот каде и да се појави, но сепак, дома е само обична жена која знае да прави секојдневни активности, како готвењето.Видеото направено за празникот 4 јули, објавено на Јутјуб, покажува дека Џенифер знае да помогне во кујната и да направи вистински деликатеси.

Повеќе поврзани вести на Готви.мк

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text