ВИДЕО: Нарачале торти по ликовите од Дизни – Еве што добиле

ВИДЕО: Нарачале торти по ликовите од Дизни – Еве што добиле

Кога се подготвува детски роденден, најважна е тортата, но понекогаш не оди сè според планот.Погледнете ги овие торти кои ги разочарале славениците.

Наместо торта со Ариел, Спајдермен и другите ликови на Дизни, овие славеници добиле…

Повеќе поврзани вести на Gotvi.mk:

Пинкови ѕвезди: Трансфери од жирито на Ѕвездите на гранд како во Премиер лигата

Мажите ќе ве обожаваат: Направете им сладолед од пиво

Брашно, пиво, јајца и путер – 4 состојки за генијален резултат во кујната

Вкусно мезе: Крокети со пилешко и шунка – одлични за со ладно пиво

Необичен десерт на кој мажите ќе се радуваат: Палачинки со пиво

 

 

singlepost_text