ФОТО: Моника Белучи ја покажа својата омилена торта

ФОТО: Моника Белучи ја покажа својата омилена торта

Италијанска грациозност, светска убавина. Актерката Моника Белучи остава без здив и на 51 година.

Но, како изгледа нејзината омилена торта – погледнете ја нејзината фотографија на Инстаграм:

Cake for everyone! 🇮🇹☀️🇮🇹

A photo posted by Monica Bellucci (@monicabellucci) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Моника Белучи – Нејзината убавина и на 51 година остава без здив

ВИДЕО: Моника Белучи гола зборува на српски или хрватски јазик – Еве како звучи тоа

ФОТО: Ја замени Моника Белучи со Тина Кунаки

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text