Неверојатен десерт со три состојки: Откако ќе го погледнете видеото, веднаш ќе се фатите за работа!

Неверојатен десерт со три состојки: Откако ќе го погледнете видеото, веднаш ќе се фатите за работа!

Овој рецепт не бара многу време за подготовка, а крајниот резултат е неверојатен.

Се што ви треба е лиснато тесто, нутела и жолчка…

Погледнете и споделете со пријателите:

Повеќе рецепти на Готви.мк

5 намирници кои можат да ги заменат десертите

Ако јадете во ова време од денот никогаш нема да се здебелите

Баклава со вишни по одличен рецепт

Баклава

Класични благи мафини

Шлаг од јагоди – вистински пролетен специјалитет

Неговото височество: Топло-ладен колач

singlepost_text