ВИДЕО: Моника Белучи гола зборува на српски или хрватски јазик – Еве како звучи тоа

ВИДЕО: Моника Белучи гола зборува на српски или хрватски јазик – Еве како звучи тоа

Моника Белучи вчера на својот Инстаграм објави видео – извадок од филмот „На Млечниот пат (On the Milky Road)“ каде глуми заедно со Емир Костурица.

Погледнете како Моника зборува на дел од поранешнит ејугословенски јазици:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Ја замени Моника Белучи со Тина Кунаки

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки