ФОТО: Марија Шерифовиќ се „исуши“: Немам јадено ништо 10 дена

ФОТО: Марија Шерифовиќ се „исуши“: Немам јадено ништо 10 дена

Марија Шерифовиќ најверојатно била на диета. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа дека е речиси преполовена.

„Она кога не јадеш ништо 10 дена и се „исушиш. Затоа од понеделник сарма, мусака, проја…“, напиша познатата пејачка под фотографијата.

Изгледа толку сериозно ја сфатила диетата, што на Марија и се чинело како да не јаде ништо 10 дена 🙂

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести и рецепти:

ФОТО: Марија Шерифовиќ се фотографираше со бебе – Фановите воодушевени

Пинкови ѕвезди: Трансфери од жирито на Ѕвездите на гранд како во Премиер лигата

Мажите ќе ве обожаваат: Направете им сладолед од пиво

Брашно, пиво, јајца и путер – 4 состојки за генијален резултат во кујната

Вкусно мезе: Крокети со пилешко и шунка – одлични за со ладно пиво

Необичен десерт на кој мажите ќе се радуваат: Палачинки со пиво

Заврши „Пивофест 2016“, организаторите презадоволни – Колку пиво се испило?

Маријана главна ѕвезда на Пивофест – А, еве кој напиток за бронзен тен го препорачува!

Викенд мезе: Поховани маслинки – одлично одат со пиво

Добра вест за мажите: Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет

singlepost_text