ФОТО: Емили Ратајковски во првокативен фустан

ФОТО: Емили Ратајковски во првокативен фустан

Емили Ратајковски вчера вечер се пофали со новата креација. Имено, за вечерното излегување таа го облече најпровокативниот фустан досега.

Погледнете како таа изгледаше:

Leaving @Target event the other night ✨ @targetstyle #targetstyle #targetsponsered

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Би го облекле ли вие овој модел?

Повеќе на Gotvi.mk:

18+ФОТО: Сексапилната Емили Ратајковски се соблече гола

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text