ФОТО: Елена Ристеска во дилема кои чевли да ги избере

ФОТО: Елена Ристеска во дилема кои чевли да ги избере

Нашата популарна пејачка Елена Ристеска деновиве престојува во Милано каде, според пишувањата во дел од медиумите, нејзината сестра има изложба.

Елена објави и многу „слатка“ фотографија на Инстаграм од познатата продавница Cacao lab од овој град.

„Oд кој чевел да гризнам“, напиша таа под фотографијата:

Од кој чевел да гризнам.. Ммм.. #chocolate #highheels #allaboutthehighheels

A photo posted by E L E N A (@elenaristeskaofficial) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text