18+ ВИДЕО: Излезе нецензурираниот спот на Кање Вест за песната Fade

18+ ВИДЕО: Излезе нецензурираниот спот на Кање Вест за песната Fade

Американскиот рапер Канје Вест конечно го објави долго очекуваниот нецензуриран спот за песната Fade.

Главна ѕвезда во спотот е згодната Тејана Тејлор. Погледнете како тоа изгледа:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

18+ ВИДЕО: Дали ова видео на ЈуТјуб е порно или музички спот?

ФОТО: Наместо торта, за роденден доби 1001 роз – Погодувате за кого се работи?

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text