ВИДЕО: Apple го претстави новиот iPhone 7

ВИДЕО: Apple го претстави новиот iPhone 7

На 7ми септември американската компанија Apple го лансираше својот најнов модел на мобилен телефон iPhone 7.

„За да го дизајнираме iPhone 7, посветивме големо внимание на секој детаљ. Со овој модел направивме еволуција на нашиот оригинален дизајн“, се вели во видеото кое Apple го објави на ЈуТјуб.

Apple го промовираше новиот iPhone 7 – Сепак, прочитајте го и ова

 

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text