Станија: Тешко е да се биде пејачка, многу поубаво се снаоѓам како старлета (ВИДЕО)

Станија: Тешко е да се биде пејачка, многу поубаво се снаоѓам како старлета (ВИДЕО)

Победничката на „Фарма“, старлетата Станија Добројевиќ, неодамна ја започна својата пејачка кариера. Таа летово ја издаде песната насловена „Главни актери“ за која подоцна сними спот:

„Многу ми е полесно во улога на старлета отколку како пејачка. Мојата задача како старлета беше само да бидам убава и да се фотографирам, а како пејачка имам многу повеќе обврска – одам на часови по пеење, играње, снимам спотови. Тешка е таа задача“, изјавила Станија српски „Курир“.

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

ФОТО: Наместо торта, за роденден доби 1001 роза

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

 

ФОТО: Facebook

singlepost_text