ВИДЕО РЕЦЕПТ: Големи чуда со малку состојки!

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Големи чуда со малку состојки!

Сакате нешто фино, слатко, домашно…

Готовото лиснато тесто може да биде многу забавно и да се претвори во атрактивни и вкусни десерти или солени грицки.

Потребно ви е само малку време, а за идеи, погледнете го видеото:

Повеќе десерти на Готви.мк

Вакво нешто не сте јаделе: Топол сендвич со банани и нутела

Ќе ви годи летово: Сладолед со омилениот нутела крем

Седумдневна диета со вашата омилена храна

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

Чиа пудинг

Вафли за заљубени

singlepost_text