ФОТО: Ким Кардашијан и Норт Вест – Каква мајка, така облечена ќерка

ФОТО: Ким Кардашијан и Норт Вест – Каква мајка, така облечена ќерка

На концертот на Кени Вест, неговата сопруга Ким Кардашија и нивната ќерка, Норт Вест се појавија идентично облечени.

Единствената разлика беше во тоа што Норт носеше патичиња наместо штикли. Нормално, нели 🙂

„Јас и мојата мала копија“, напиша Ким под фотографијата која ја објави на Инстаграм. Погледнете како изгледеаа тие:

Me & my mini me! #MSG #DaddysConcert #vetements #yeezyseason4clearmules

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

💥📸💥

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Ким Кардашијан никогаш попровокативна

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text