ФОТО: Ана Бекута ја скрати косата – Еве зошто

ФОТО: Ана Бекута ја скрати косата – Еве зошто

Познатата српска фолк пејачка на социјалните медиуми објави своја фотографија каде таа е со скратена коса.

„Еве одговор за сите кои ме прашуваа зошто шишање… Мојот одговор до нив е затоа што сум јас задоволна“, напиша Ана под фотографијата која ја објави на Фејсбук.

Инаку, Бекута вчера го прослави својот 57ми роденден.

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text