ВИДЕО: Усеин Болт прво и беше неверен, па ја побара за жена – Кејси прифати

ВИДЕО: Усеин Болт прво и беше неверен, па ја побара за жена – Кејси прифати

Шега или не, на социјалните медиуми кружи видео во кое се гледа како Усеин Болт ја побарал за жена својата долгогодишна девојка Кејси Бенет. На својот Снепчет, Болт напишал „Таа рече ДА“.

Летово, за време на ЛОИ 2016 кои се одржаа во Бразил, Усеин Болт беше актуелен по своето неверство, односно по секс скандалот со девојка од Бразил.

Инаку, Болт и Бенет се на романтичен одмор на Бора Бора.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Усеин Болт или Џејми Оливер – Кој готви подобро?

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text