ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ќерката на познатата фолк пејачка, Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, како и нејзината мајка навистина знаат како да го привлечат вниманието преку социјалните медиуми.

Српските медиуми деновиве на големо пишуваат дека Анастасија конечно успеала да го преболи своето сега поранешно момче, Костадин, додека Цеца неодамна и официјално стана најследената личност на Твитер.

Вчера, Анастасија на Инстаграм објави видео на Цеца во кое познатата фолк пејачка е облечена во венчаница, а во позадина оди свадбена мелодија.

Legenda. ❤️😂 #mom

A video posted by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text