ВИДЕО: Цеца повторно во венчаница, но нема да се мажи

ВИДЕО: Цеца повторно во венчаница, но нема да се мажи

Познатата фолк пејачка, Цеца Ражњатовиќ навистина знае како да го привлече вниманието, особено преку социјалните медиуми. Таа неодамна и офцијално стана најследената личност на Твитер.

Пред неколку часа, користејќи ја апликацијата „PhotoGrid“ таа објави видео на Инстаграм во кое е облечена во венчаница, а во позадина оди познатата свадбена мелодија.

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Ја прашаа Лепа Брена што е по националност – Еве што одговори

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Принцот Хари е на диета – Еве што не смее да јаде

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

singlepost_text