ВИДЕО: Бијонсе слави роденден – Ќе урлате од смеење кога ќе видите како Ким Кардашијан честиташе

ВИДЕО: Бијонсе слави роденден – Ќе урлате од смеење кога ќе видите како Ким Кардашијан честиташе

Познатата пејачка Бијонсе вчера го прослави својот 35 роденден. Најлудата честитка, погодувате, ја доби од Ким Кардашијан.

Погледнете го видеово и ќе урлате од смеење:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text