Бред Пит направил вистински хаос на траект во Хрватска

Бред Пит направил вистински хаос на траект во Хрватска

Неделава најпопулатниот Холивудски актер, Бред Пит престојувал во Шибеник, Хрватска, јавуваат тамошните медиуми. Тој на хрватското крајбрежје бил без сопругата Анџелина Џоли и нивните деца.

Index.hr објави сторија која се случувала на траект кој пловел до островот Вис. Имено, преку разгласот екипажот на Јадролинија се обидувал да повика човек со име Бредли Питерсон. На патниците во траектот тоа им призвучило како да го повикуваат Бред Пит, па настанала огромна возбуда на траектот.

Сепак, Бред Пит воопшто не се појавил 🙂

Фотогалерија од прошетката на Пит низ Шибеник и неговата јахта погледнете ТУКА

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Бред Пит: Стек или пица – кое е неговото омилено јадење?

Со Нордиска диета слабејте без гладување

Протеините – основа на ефикасните диети

Мед диета: Ослабете 2 килограми за 3 дена

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text