ФОТО: Ана Николиќ: Не сум невина, туку дебела

ФОТО: Ана Николиќ: Не сум невина, туку дебела

Веста која неодамна привлече големо внимание во медиумите е тоа што Ана Николиќ се омажи во тајност за раперот Стефан Ѓуриќ Раста.

Ана денеска објави фотографија на Инстаграм кпод која напиша: „Не сум лесна, не сум невина… гола спијам… пројде летото… ЈАС СУМ ДЕБЕЛА! :-)“

Nisam laka,nisam nevina…gola spavam iza zidina….prodje leto…JA DEBELA!😂😂😂

A photo posted by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text