ВИДЕО трик: Отворете пиво со лист хартија – Ќе бидете главни во друштво

ВИДЕО трик: Отворете пиво со лист хартија – Ќе бидете главни во друштво

Кога ќе го направите овој трик ќе бидете главна фаца во друштвото 🙂

Отворете шише пиво со само еден лист хартија. Погледнете како во видеото:

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести и рецепти:

Мажите ќе ве обожаваат: Направете им сладолед од пиво

Брашно, пиво, јајца и путер – 4 состојки за генијален резултат во кујната

Вкусно мезе: Крокети со пилешко и шунка – одлични за со ладно пиво

Необичен десерт на кој мажите ќе се радуваат: Палачинки со пиво

Заврши „Пивофест 2016“, организаторите презадоволни – Колку пиво се испило?

Маријана главна ѕвезда на Пивофест – А, еве кој напиток за бронзен тен го препорачува!

Викенд мезе: Поховани маслинки – одлично одат со пиво

Добра вест за мажите: Ако пиете пиво ќе бидете ѕверови во кревет

singlepost_text