ФОТО: Ким Кардашијан или русинката Анастасија Квитко – За која од нив би гласале?

ФОТО: Ким Кардашијан или русинката Анастасија Квитко – За која од нив би гласале?

Ким Кардашијан добива сериозна конкуренција. Станува збор за рускиот модел Анастасија Квитко која својата кариера ја продолжува во САД.

Погледнете ги овие фотографии и одлучете сами:

amazing photoshoot with @martin_depict 😍

A video posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

Hi😉 jacket by @fashionnova 😍 Use my coupon code "ANAKXO💗"to get 15% 💗#fashionnova #fashionnovajeans

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

☀️

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

ФОТО +18: Погледнете ги сите голи фотографии на Џастин Бибер

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text