ФОТО: 30 и 50 Евра за лежалки на ден е евтино – Погледнете ги овие цени во Црна Гора

ФОТО: 30 и 50 Евра за лежалки на ден е евтино – Погледнете ги овие цени во Црна Гора

Читател на Gotvi.mk, Дејан Трајанов ни ја испраќа оваа фотографија направена во Свети Стефан, Црна Гора.

На неа можат да се видат лежалки покрај море, но и нивната цена која изнесува неверојатни 80 евра.

После ова, лежалките од 30 евра во Парга и оние од 50 евра на друга плажа во Свети Стефан, Црна Гора изгледаат речиси бесплатно 🙂

Лежалки во Црна Гора со цени

Лежалки во Црна Гора со цени 2

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести:

Сутоморе: Кафе од 40 до 90 денари, пиво 60 денари – Еве ги и другите цени

Халкидики на плажа: Кафе од 3,5 евра, гиро од 2,5 евра

Еспресо и кока кола 90 денари – Погледнете ги овие цени на плажа во Преспа

Викендов во Охрид на плажа – вода 40, еспресо 50 денари

Нес кафе 3,5 евра, тост 4 евра – Погледнете ги цените на оваа плажа кај Никити во Грција

ФОТО: 30 денари еспресо на плажа – Еве каде се овие цени

Тост 70 денари, пиво 80 денари – Е ова се добри цени на море!

Кафе и сок 60 денари – Оваа година одиме тука на море

240 денари за цреши, 150 денари за кило праски – еве ги цените за летување во Црна Гора

Погледнете ги цените во рестораните и кафулињата во Грција

Читатели реагираат: Грција не е толку скапа за одмор! Еве ги цените

singlepost_text