ВИДЕО: Хаос во Белград – Фрлил 7 молотови коктели врз ресторан на Мекдоналдс, внатре имало многу деца

ВИДЕО: Хаос во Белград – Фрлил 7 молотови коктели врз ресторан на Мекдоналдс, внатре имало многу деца

Српските медиуми јавуваат дека поранешен вработен денеска (02.09.2016 година) на пладне фрлил неверојатни 7 молотови коктели врз ресторан на МекДоналдс сместен во населбата Нов Белград во главниот град на Србија.

Како што јавуваат тамошните медиуми, поранешниот вработен го изгубил судскиот спор со неговиот работодавач, па ова го направил од одмазда.

Дури и да е одмазда воопшто не е за оправдување, а особено ако се знае дека во моментот ресторанот бил преполн со луѓе од кои најголемиот број биле деца.

Прочитај повеќе:

ВИДЕО: Како изгледала последната свечена вечера на Јосип Броз Тито

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки