ФОТО: Марко Јариќ – Се разведе од Лима, се теши со најпозната старлета

ФОТО: Марко Јариќ – Се разведе од Лима, се теши со најпозната старлета

По разводот со бразилскиот супер модел Андријана Лина, Марко најчесто ги негира врските за кои се пишувало во медиумите.

Но, оваа со Парис Хилтон досега ја нема демантирано. Пред 1 ден и самата Хилтон објави нивна заедничка фотографија:

Taking off to #BurningMan 🚀 #LetsDoThis 🔥 #DragonflyDen

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

ФОТО: Wikipedia

singlepost_text