ФОТО: Марија Шерифовиќ се фотографираше со бебе – Фановите воодушевени

ФОТО: Марија Шерифовиќ се фотографираше со бебе – Фановите воодушевени

„Ново бебе е како почеток на сите работи, чуда, надеж, сон за можностите“, напиша Шерифовиќ по фотографијата која ја објави на Инстаграм.

Таа не објави чие е тоа бебе, а фановите беа воодушевени од оваа нејзина фотографија коментирајќи дека ќе биде добра мајка.

A new baby is like the beginning of all things – wonder, hope, a dream of possibilities ❤️❤️❤️

A photo posted by Marija Serifovic (@serifovic) on

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

singlepost_text